Základy detoxikácie

Ak hľadáme spôsob ako schudnúť, tak v prvom rade potrebujeme nájsť spôsob ako telu pomôcť zbaviť sa tukov a odpadu.

Za samozrejmé považujeme pravidelné upratovanie v domácnosti. Mnohí z nás si potrpia na čistotu svojho auta a pravidelne ho upratujú. To isté platí aj o hygiene tela. Nie je však sily, ktorá by nás prinútila upratať vo vlastnom tele. Telo však máme od narodenia až po smrť len jedno a nikto nám ho nevymení. Očiste tela hovoríme detoxikácia, ktorá je samozrejme na prvom mieste ak chceme začas správne chudnúť.

Chudnutie teda začína detoxikáciou. Už aj klasická medicína považuje za základ liečby chronických ochorení, ale aj nadváhy práve detoxikáciu. Prípravkov a metód je je veľa. Nech si už vyberiete akýkoľkovek spôsob alebo metódu, základom je pitný režim. Voda tvorí 60% nášho organizmu, je potrebná pre všetky chemické reakcie nášho tela a je dôležitým rozpúšťadlom. Hlavnými detoxikačnými orgánmi nášho organizmu obličky, pečeň, črevá a koža. Preto ak chcete chudnúť potrebujete podporiť správnu funkciu týchto orgánov.

Tak isto ako chudnutie tak aj detoxikácia potrebuje určitý čas. Čím dlhšie sme telo nečistili tým dlhšie bude detoxikácia trvať. Takže zdravé chudnutie bez detoxikácie a očisti tela nikdy nebude fungovať. Pri detoxikácii by sme mali obmedziť kofeínové nápoje, údeniny, soľ, alkohol, instantné výrobky, konzervy, džúsy a sladené nápoje.

O správnom spôsobe detoxikácie je dobré sa vždy poradiť s odborníkom. Preto ak sa zaujímate o chudnutie alebo detoxikáciu objednajte sa na našej stránke na bezplatnú konzultáciu.

Viac článkov v kategórii:

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on August 4th 2010 in Detoxikácia

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu