Krotitelia tukov v Žiline

Kurzy KROTITELIA TUKOV poriadame už niekoľko rokov. Jedná sa o medzinárodný projekt. Kurz je dvanásť týždňový, zameraný na viaceré oblasti dôležité pre správne a zdravé chudnutie. V kurzoch prebieha chudnutie v skupine, čím sa zlepšuje vzájomná motivácia a výsledky v chudnutí.

Klienti majú na výber dve možnosti kurzov.

Ten prvý je KURZ BEZ CVIČENIA – tento je zameraný na vzdelávanie účastníkov kurzu v oblasti výberu potravín, stravovania, detoxikácie organizmu atď. V tomto kurze za zameriavame na čo maximálne úbytky telesného tuku. Keďže ide o medzinárodný projekt tak účastníci kurzu s najlepšími výsledkami získavajú finančné odmeny. V zahraničí sú tieto kurzy známe pod pojmom Weight loss challange.

Druhú možnosť, ktorú Vám ponúkame je KURZ S CVIČENÍM – tento druh kurzu je určený ľuďom, ktorí majú radi viac fyzickej aktivity a ktorým ich zdravotný stav prípadne hmotnosť dovolí cvičiť. V kurze prebieha cvičenie v skupine pod dohľadom trénera. Súčasťou kurzu sú aj spaľovače tukov a výživové proteínové nápoje, ktoré výsledky chudnutia pri cvičení ešte viac podporujú.

V prípade záujmu je potrebné sa na každý kurz prihlásiť, z dôvodu obsadenosti kurzov. Ak máte záujem o niektorý z kurzov na chudnutie, alebo máte len záujem o viac informácií neváhajte vyplniť dotazník na pravej strane. Do poznámky uveďte o aké informácie máte záujem. Prípadne sa kurz môžete objednať na čísle 0907 528 292

Prajeme Vám veľa úspechov pri Vašej snahe zdravo schudnúť a veríme, že budete s našimi službami spokojní.

tím akoschudnut.eu

Ďalšie články ako schudnúť  čítajte TU

Viac článkov v kategórii:

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on Január 26th 2011 in Chudnutie, Chudnutie v Žiline, Kurzy na chudnutie

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu