Tabletky na chudnutie

Určite sa neviete dočkať, kedy sa objaví zázračná tabletky, ktorú zjete a schudnete bez námahy. Bohužiaľ takejto tabletky sa asi nedočkáte nikdy. V prvom rade je dôležité poznať rozdiel. Nie je tabletka na chudnutie ako tabletka.


Existujú “tabletky” – výživové doplnky, ktoré nie sú ani tak tabletkami na chudnutie. Sú to klasické výživové doplnky dostupné buď v lekárňach alebo prostredníctvom predajcov. Takéto rôzne výživové doplnky vám môžu pomôcť pri snahe schudnúť hlavne v tom prípade, pokiaľ ste ochotní zmeniť svoje stravovacie návyky.

Iný druh “tabletiek” sú lieky na chudnutie. Tieto sú dostupné v lekárňach hlavne na lekársky predpis. Poiaľ chcete schudnúť len zopár kilogramov tak lieky na chudnutie radšej neskúšajte. Sú určené hlavne pre ľudí s veľkou obezitou. Takéto lieky fungujú na rôznych princípoch. Niektoré obmedzujú chuť do jedla, iné zabraňujú vstrebávaniu tukov.

Celkové hodnotenie

Prečo ÁNO:

V prípade, že to s chudnutím myslíte skutočne vážne a máte záujme viac športovať a zmeniť svoju životosprávu, môžu Vám byť hlavne výživové doplny dobrým pomocníkom. Pri výbere vhodných výživových doplnkov si radšej nechajte poradiť, alebo si urobte menší prieskum trhu. Potom si vyberte tie, ktoré sú na trhu dlhšie a ľudia s nimi majú pri chudnutí pozitívne skúsenosti. Lieky na chudnutie používajte výslovne po konzultácii s lekárom.

Prečo NIE:

Určite si nič nekupujte ak ste pohodlný a čakáte zázračný výsledok bez námahy. Problém je v tom, že veľa ľudí je lenivých. Čakajú zázraky od tabletiek, ktorých sa nedočkajú a jediné čo vedia, je len sťažovať sa na to, že tabletky nefungujú.

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on November 16th 2012

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu