Herbalife produkty


Na chudnutie pomocou Herbalife existujú v podstate 2 názory. Niektorí na Herbalife nadajú dopustiť a hodnotia to ako jeden z najlepších spôsobou na chudnutie, a nietorí na Herbalife nadávajú pretože, sa im schudnúť neporadilo. Poďme sa teda na Herbalife pozrieť bližšie.

Herbalife vznikol v roku 1980 a jedna z prvých firiem v oblasti priameho predaja výživových doplnkov. Dnes sa jej doplnky predávajú vo viac ako 75 krajinách sveta už 30 rokov. (viac info www.herbalife.com alebo www.skherbalife.sk). Hneď na začiatku je potrebné si uvedomiť (a to si mnohí ľudia neuvedomia), že Herbalife ponúka hlavne výživové doplnky a nie priamo tabletky na chudnutie. Produkty Herbalife sú zamerané hlavne na detoxikáciu a výživu organizmu. Úbytok kilogramov je výsledkom lepšej funkcie organizmu, rýchlejšieho metabolizmu a úpravy stravy. Samozrejme výhodou je to, že sa jedná o overené produkty na prírodnej báze a výsledky sú podložené aj klinickými štúdiami. V tomho má Herbaife náskok pred ostatnými.

Ale tak ako všade aj v Herbalife ide o ľudí. Je rozdiel či narazíte na Herbalife predajcu (človeka, ktorý sa vám snaží len niečo predať) alebo na Herbalife odborného výživového poradcu (ktorému ide skutočne o to aby ste mali výsledky, poskytuje poradenstvo a pomoc, pretože mu ide o dobré referencie a vašu spokojnosť).


Celkové hodnotenie

Prečo ÁNO:

Produkty Herbalife sú overené, prírodné a ľudia ich používajú úspešne už 30 rokov vo svete. V prípade, že narazíte v Herbalife na človeka, ktorý vám chcete skutočne pomôcť máte takmer vyhraté. Nemusíte sa trápiť diétami a výrazne sa obmedzovať. Produkty poskytujú organizmu všetko čo potrebuje z výživového hľadiska.

Prečo NIE:

Pre Herbalife sa určite nerozhodnite vtedy ak si myslíte, že len nejaké doplnky výživy vám pomôžu a vy nebudete robiť nič. Určite si musí byť človek vedomý, že nesmierne dôležité je aj upraviť svoju životosprávu a pohyb. Produkty Vám pri tom určite pomáhajú ale neurobia to za Vás.

Ak máte záujem o zostavenie presného programu na chudnutie aj vrátane doplnkov výživy od Herbalie vyplňte formulár na našej stránke.

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on Október 14th 2012

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu