Detoxikácia

Každý človek sa rýchlejšie  či pomalšie jedovatými látkami, ktoré postupne poškodzujú chod buniek, nervov, hormónov, enzýmov a ďalších orgánov.  Návrat ku zdraviu alebo zdravé chudnutie je založené na odstránení jedovatých látok, ktoré sa nachádzajú vo vnútri organizmu. Jednoduché ľudové spôsoby očisty nestačia na jedy, baktérie, plesne, či prechemizované potraviny.

Pri zanesení organizmu sa porušia funkcie imunitného systému, nervového systému, ciev, hormónov a samozrejme nastáva problém s priberaním, nadváhou a obezitou. Veľa ľudí siahne hneď po prvej diéte a ich chudnutie rýchlo skončí neúspechom. Jedinou cestou, ktorá vedie k odstráneniu problémov a k dobrému spôsobu ako schudnúť  je detoxikácia.

Telo má svoje vlastné liečiteľské a samoregulačné schopnosti, ktorými si organizmus vie poradiť so zdravotnými problémami alebo s úspešným chudnutím. Každý je za svoje zdravie zodpovedný sám, na základe životosprávy, stravy, pitného režimu, pohybovej aktivity, spôsobom myslenia atď. Detoxikáciu považujeme aj za preventívny prostriedok proti rôznym chorobám. Na chudnutie je tiež dôležité dodržiavať nielen osobnú hygienu ale aj očistu tela – detoxikáciu.

Ak je človek a organizmus zbavený toxínov, jedov, nemôže náhle ochorieť na rakovinu, infarkt, alergiu atď. Stres a napätie je nepriateľom detoxikácie.

Ako dlho prebieha detoxikácia? Záleží na tom, aké výsledky chcete dosiahnuť, koľko chcete schudnúť. Tiež záleží na tom aký životný štýl ste doteraz mali. Detoxikácia nie je to, že pár dní, mesiacov telo čistíte. Je to proces pravidelnej a stálej očisty tela.

Viac článkov v kategórii:

Ďalšie články ako schudnúť  čítajte TU

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on September 10th 2010 in Detoxikácia

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu