Chudnutie v Žiline

Máte záujem o riešenie svojej hmotnosti? Ponúkame individuálne riešenie Vašej nadváhy, individuálny, milý a diskrétny prístup. Vypracujeme Vám program na chudnutie “šitý na mieru” Vašim možnostiam. Garantujeme úbytok na hmotnosti minimálne 2 – 3 kg mesačne. Počas celej doby chudnutia zabezpečíme kontrolu výsledkov a odborné poradenstvo.

V prípade návštevy nášho Štúdia Vitality máte na výber z viacerých možnosti. Vyberte si tú, ktorá Vám bude pri chudnutí najviac vyhovovať.

1. Individuálna konzultácia a poradenstvo – vypracujeme Vám individuálny plán na chudnutie. Získate analýzu stavby tela na telesnej analýze TANITA, kde zistíte stav organizmu (telesný tuk, telesná voda, viscerálny tuk, hodnota svalovej hmoty, rýchlosť metabolizmu,…)

2. Kurz KROTITELIA TUKOV – nevyhovuje Vám chudnúť samostatne? Využite 12 týždňový kurz Krotiteľov tukov. Chudnutie v skupine, spolupráca ľudí, ktorí chcú schudnúť a chcú sa naučiť ako si svoju hmotnosť dlhodobo udržať.

3. Kurz KROTITELIA TUKOV s cvičením – máte radi aktívny pohyb. Zapojte sa do kurzu s cvičením, kde naviac získavate možnosť cvičiť pod dohľadom trénera.

Objednajte sa priamo do nášho štúdia v Žiline. Vyplňte kontaktný formulár (do poznámky uveďte “žilina” a poznámku o aké informácie máte záujem).

Alebo sa objednajte na čísle: 0907 528 292

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac informácií o chudnutí čítajte TU

Rady a tipy na chudnutie

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Dobrý de? chcem sa spýta? ?i by som mohol prís? aj ke? mám iba 14 rokov ? Alebo je to od ur?itého veku ? :) ?akujem za odpove?.

Mar 12, 2014 by Gabriel Hrabovký

Dobrý de? chcem sa spýta? ?i by som mohol prís? aj ke? mám iba 14 rokov ? Alebo je to od ur?itého veku ? :) ?akujem za odpove?.


Ako schudnúť 0907528292 Žilina Žilina SR, 01001 Slovensko 5.0 5.0 1 1 Dobrý de? chcem sa spýta? ?i by som mohol prís? aj ke? mám iba 14 rokov ? Alebo je to od ur?itého veku ? :) ?akujem za odpove?.
Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on December 1st 2010

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu