Prečo detoxikácia

Voda, vzduch i potraviny, ktoré jeme obsahujú množstvo škodlivín. A tieto sa ľahko dostávajú do organizmu. Aj keď v ľudskom tele fungujú mechanizmy na jeho odstránenie, tieto na základe našej zlej výživy a životosprávy postupne zlyhávajú. Následne naše telo nevie vylúčiť prebytočný odpad a tento sa ukladá aj vo forme tukov, v jednotlivých orgánoch a v bunkách. Vzniká veľa zdravotných problémov a v neposlednom rade priberáme na hmotnosti. Potom si nájdeme niečo na chudnutie a keď aj niečo schudneme tak nastáva jo-jo efekt.

Skôr ako začneme chudnúť potrebujeme dostať do optimálneho stavu naše hrubé črevo. Prečo? Len dobre fungujúce črevá Vám pomôžu zbaviť telo odpadových látok, toxínov a prebytočných tukov. Najčastejším problémom je zlé vyprázdňovanie. Nakoľko konzumujeme priemyselne a chemicky upravené potraviny, preháňame to s tukmi, cukrami a údeninami. Konzumujeme málo surovej zeleniny a ovocia. Telu chýba prirodzená vláknina, ktorá pomáha organizmus zbavovať odpadu a zlepšuje činnosť čriev.  Preto nikdy nezačínajte chudnúť bez toho aby ste zlepšili činnosť čriev!

Pri detoxikácii sa ale nemôžeme zamerať iba na črevá. Je potrebné podporiť aj ostatné “detoxikačné kanály” vďaka ktorým sa telo zbavuje odpadu. Patria sem pečeň, pľúca, obličky, koža, črevá a lymfatický systém.

Základom naštartovania metabolizmu a chudnutia je správna detoxikácia celého organizmu. Preto sa informujte na našich stránkach o účinnej a efektívnej detoxikácii.

Viac článkov v kategórii:

Ďalšie články ako schudnúť  čítajte TU

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on Júl 10th 2010 in Detoxikácia

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu