Ako schudnúť do leta

Aj vy stojíte pred problémom, že sa blíži leto, dovolenky a vy si nemôžete obliecť svoje obľúbené plávky? Ak stojíte pred takýmto problémom, hneď začnete hľadať spôsoby ako schudnúť do leta, alebo ako schudnúť do plaviek. Rád by som Vás však upozornil, že práve na základe takéhoto jednorázového chudnutia sa niektorí ľudia pustia do rôznych diét a podobne. Toto však zákonite vždy končí jo-jo efektom. Na dovolenke je príjemne, chutné jedlo, oddych a podobne. Vy sa vrátite z dovolenky opäť do svojich starých koľají a je to TU. Kilá zas pribúdajú.

Určite vaša postava v plavkách je krajšia keď máte o 5 kg menej. Problém je v tom, udržať si hmotnosť aj po dovolenke (po lete). Rozumnejšie je využiť Vašu súčasnú motiváciu schudnúť. Berte to ako dobrý štart k zmene Vašich stravovacích návykov a životnému štýlu. Pre chudnutie je dobrá aj motivácia. No a samozrejme tá je najväčšia po novom roku a pred dovolenkou.

Nastavte si preto svoj program na chudnutie nie len ako krátkodobý, ale hlavne ako dlhodobý cieľ. Verte mi dá sa to. Chce to len, aby ste sa nezamerali len na leto a dovolenku. Váš cieľ schudnúť do plaviek môže byť pre Vás odrazový mostík k “novému telu” alebo “novému – zdravšiemu životu”. Tak ako už píšem veľa krát, základom chudnutia nie je to, že objavíte super fungujúcu diétu. To čo musíte objaviť je spôsob stravovania a životného štýlu, ktorý bude v čo najväčšej miere vytvárať podmienky pre správne fungovanie celého organizmu.

Neznamená to, že Vás chcem odradiť od toho aby ste schudli do plaviek. To určite nie. Len by to nemal byť Váš konečný cieľ. Nájdite si taký spôsob stravovania, ktorý bude pre Vás vhodný nie len v lete a na dovolenke, ale celý rok. Otázka chudnutia je len potom otázkou času a výsledky sa dostavia.

Pokiaľ je pre Vás chudnutie problém a neviete ako efektívne a zdravo schudnúť, nebojte. Môžete sa obrátiť aj na nás. Vyplňte formulár na našej stránke www.akoschudnut.eu a pokiaľ to bude v našich silách radi pomôžeme.

tím akoschudnut.eu

nájdete nás aj na facebooku www.facebook.com/akoschudnut

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on Jún 8th 2012 in Chudnutie

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu