Ako schudnúť rýchlo

Už ste to možno niekedy zažili. Pozriete sa do zrkadla, oblečiete niečo na seba a zistíte, že potrebujete rýchlo schudnúť 2 – 5 kilogramov. Ako teda na to? Čo funguje a čo nie? V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že rýchle chudnutie nie je trvalé.

Niekoľko rád, aby ste rýchlo schudli?

  • na krátky čas (pár dní) zaraďte očistný deň – hlavne veľa vody, prevládať by mala zelenina a ovocie. Takzvaný ovocný, alebo zeleninový deň. Týmto spôsobom sa Vám môže podariť schudnúť pár kilogramov. Dôležité je, aby ste takto nechudli dlhodobo. Takáto očista slúži hlavne na odľahčenie tráveniu a celému organizmu.
  • začnite viac cvičiť – aj to je spôsob ako môžete rýchlo schudnúť pár prebytočných kilogramov. Pozor! Takýto spôsob rýchleho chudnutia však nemusí fungovať na každého. Hlavne ľudia so zdravotnými problémami takýmto spôsobom rýchlo neschudnú.
  • rapídne zníženie príjmu sacharidov a tukov – týmto spôsobom môžete rýchlo schudnúť. Taktiež ale pri tomto rýchlom chudnutí platí, že nie je dobré držať takúto diétu dlhodobo.


Ak teda potrebujete rýchlo schudnúť je to možné, ale nie dlhodobé. Osobne takýto spôsob pre rýchle chudnutie nikomu neodporúčam. A to hlavne z toho dôvodu, že je to neprirodzené pre náš organizmus a veľmi rýchlo pri takomto chudnutí nastáva jo-jo efekt. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete rýchlo chudnúť, mal by to byť pre Vás len začiatok, ako rýchlo schudnúť 2 – 5 kilogramov. Následne by ste mali začať s kvalitnou úpravou Vášho jedálníčka a celej životosprávy tak aby ste boli schopní tých pár rýchlo schudnutých kilogramov udržať na “uzde”.

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Komentáre sú deaktivované

jozef on Jún 29th 2012

Comments are closed.

www.akoschudnut.eu