Ako chudnúť

Existuje veľa tipov na chudnutie, ale ktoré z nich si vybrať? Ako viete, čo funguje a čo nie? Myslíte si, že musíte vyskúšať všetky z nich? Bez ohľadu na to, aký spôsob chudnutia si zvolíte, tak dôležitá je Vaša motivácia a rozhodnutie, že chcete schudnúť natrvalo, bez ohľadu na to či je Váš cieľ 5 alebo 30 kilogramov.

Stanoviť si správnu motiváciu môže byť ťažké. Môžete začať tým, že si zodpoviete otázky typu: Čo je dôvodom pre Vás, že chcete schudnúť? Prečo to chcete zmeniť? Ako ste sa dostali na súčasnú hmotnosť? Čo sa zmení vo vašom živote keď schudnete? Ako rýchlo chcete schudnúť?

Ak chcete zabrániť návratu svojej starej hmotnosti je tiež dôležité zvoliť správny diétny program a dodržiavať ho. Je dobré, pokiaľ súčasťou programu na chudnutie je aj odborná konzultácia a kontrola výsledkov.

Zdravé je chudnúť v priemere 2 – 3 kg mesačne.

Každý človek je individuálny a preto programy na chudnutie zostavujeme každému jednotlivo podľa individuálnych potrieb. Naučíme Vás dodržiavať pitný režim, jednoduché zásady pravidelného stravovania a pomocou doplnkov stravy telo vyčistíme od odpadových látok a dodáme telu správnu výživu dosiahneme trvalú úpravu hmotnosti a vyformovanie postavy bez drastických diét a hladovania. A to najdôležitejšie bez jo-jo efektu.

Chudnutie nemusí byť len komplikované a náročné. Pokiaľ máte stanovené jasné ciele a chudnete pod odborným dohľadom je vysoká pravdepodobnosť, že dosiahnete trvalú úpravu hmotnosti.

Nesprávne stravovanie – najväčší problém prečo ľudia priberajú je v nepravidelnej a nesprávnej strave. Dnešná strava neposkytuje nášmu organizmu to čo potrebuje. Je upravovaná konzervačnými a potravinárskymi prísadami a nemá dostatok živín ako sú:
minerálne látky, správne tuky, stopové prvky, vitamíny, vlákninu, bielkoviny, vodu Pokiaľ nemá telo dostatok týchto látok a dostatok vody, tak sa zanáša, spomaľujú sa metabolické procesy, telo si robí zásoby vo forme tukov.

Upozornenie: Tuk je najväčšou zásobárňou jedov!!!

Pokiaľ chcete schudnúť nemusíte držať ďalšiu drastickú diétu. Je potrebné prispôsobiť svoj životný štýl a stravovacie návyky potrebám Vášho organizmu a chudnúť radšej pod obdobným dohľadom a s kontrolou výsledkov. Zdravé chudnutie nie je len otázkou niekoľkých dní, týždňov alebo mesiacov. Ak chcete schudnúť bez jo-jo efektu je potrebná trvalá zmena stravovacích návykov.

Články v kategórii chudnutie

Viac informácií o chudnutí čítajte TU

Kliknite a odošlite svoj názor


Submit your review
* Required Field

Ako schudnúť
Žilina ŽilinaSR01001 Slovensko 
 • 0907528292
Share/Bookmark

Sub Pages List

No Comments »

markus on Máj 23rd 2010

Comments are closed.

Trackback URI |

www.akoschudnut.eu